Sunday Scroll #1: Wie is Sasa Elebea?

Onze Sunday Scroll ken je vast wel! Elke zondag lichtten wij op onze Instagram een vrouwelijk kunstenaar uit laten daarbij tien werken van deze persoon zien. Ook vertellen we een beetje wie ze is en wat ze doet. Nu brengen we de Sunday Scroll ook naar de site! In deze langere versie hiervan kom je iets meer te weten over de kunstenaar zelf.

Misschien heb je de illustraties met empowering quotes wel voorbij zien komen op Instagram. Maar wie maakt deze prachtige kunstwerken? En hoe is ze op het idee gekomen? Je leest het hier in de uitgebreide versie van onze Sunday Scroll!

Sabrina Brugmann, beter bekend als Sasa Elebea, is een Argentijnse illustrator en tattoo artiest wonend in Tel Aviv. Haar werk bestaat uit illustraties emowering quotes met emowering quotes op vrouwen en vrouwelijke figuren. Sasa wil een positieve boodschap delen op haar Instagram om mensen te inspireren of motiveren! Dit doet ze met quotes zoals: “You are not alive just to pay bills and lose weight” en “Don’t tell me what to do”.

Ze gelooft dat een positieve manier van denken en een mindful leven leiden, een grote impact kan hebben op het humeur van mensen. Met haar designs deelt ze deze ervaring voor iedereen die het zoekt of die het nodig hebben. En dat lukt haar aardig goed met drieënvijftigduizend volgers op Instagram!

Haar liefde voor tekenen ontwikkelde ze al op een jonge leeftijd. Ze heeft industrieel design gestudeerd en vanuit daar kreeg ze meer en meer interesse in grafisch design en illustratie. In 2007 opende ze een Flickr account voor haar illustraties. Toen begon haar carrière als illustrator! Door de jaren heen ontwikkelde Sasa een eigen stijl voor haar illustraties. Ze laat zich inspireren door de stad en sociale situaties van over de hele wereld. Wat zij meemaakt, schrijft ze op en daar maakt ze een illustratie van. Dat is wat haar illustraties authentiek maakt.

Wil je meer zien van Sasa Elebea? Ga dan naar onze Instagram voor de Sunday Scroll! En Check hier haar Instagram!

[smartslider3 slider=16]

Gerelateerd

Maffe Meestwerken

In deze nieuwe podcastserie, Maffe Meesterwerken voor Omroep MAX nemen kunsthistorici Paul Rem en Cathelijne Blok je mee langs iconische kunstwerken en de personen die ze zo bijzonder maken. Van het levend kunstwerk Mathilde Willink in het beroemde portret van Carel Willink, tot Judith en Holofernes van de Italiaanse kunstenaar Artemisia Gentileschi. Deze

Lees meer »

Dat proces voelt bijna magisch.

In 2018 organiseerden wij onze allereerste Titty Talk: een first date met 40 feministen. Een inspirerende ontmoeting tussen activisten, feministische organisaties, kunstenaars en journalisten. Allemaal proberen ze op hun eigen manier een positieve verandering teweeg te brengen. Alleen wie zijn die feministen nou eigenlijk en waar staan ze voor? Wij

Lees meer »

Scroll #18: Wie is Lavinia Schulz?

Op een foto, genomen tijdens een kunstfestival in Hamburg in februari 1922, staat een stel. Men vermoedt dat Lavinia Schulz (1896–1924) en Walter Holdt (1899–1924) daarop te zien zijn, hoewel dit niet met zekerheid te zeggen is. Als het inderdaad zij zijn, is dit de enige bekende foto waarop ze

Lees meer »

Nabespreking van voorstelling SONGOFSONGS – 23 oktober

Cathelijne Blok hostte een panel waarbij de voorstelling SONGOFSONGS werd nabesproken. Met de kunstenaarsduo Suzan Boogaerdt en Bianca van der Schoot ging ze in gesprek over het maken van de voorstelling, ecostorytelling en technologie. De andere aanwezigen tijdens deze panel waren schrijver en kunstenaar Valentijn Hoogenkamp en multidisciplinaire kunstenaar en

Lees meer »

Kunststof! – 11 januari 2024

Cathelijne Blok is te gast geweest in een aflevering van Kunststof!, een radioprogramma van Radio 1.  Ze vertelt in deze uitzending over het platform The Tittymag, de functie van kunst en haar boek Maar is het kunst?. In het boek neemt ze de lezer mee op kunstreis! Van Botticelli’s wereldberoemde

Lees meer »

Deze kunstbeurs mag je echt niet missen!

Je onderdompelen in de meest geweldige kunst? En de hotste kunstenaars spotten? Dat kan, want van 21 tot 24 november opent UNFAIR Amsterdam haar deuren! Van rechtstreeks kunst van de kunstenaars kopen tot performances, tours en workshops.  De komende weken tonen wij op Tiktok (@thetittymag) kunstenaars die ons zijn opgevallen.

Lees meer »

Kunsthistoricus roept op tot verandering tijdens lezing

Onze Founder Cathelijne Blok geeft de Joost Zwagerman Lezing op 18 november 22 oktober 2024, Alkmaar. Hoe ziet een wereld zonder kunst eruit? Cathelijne Blok, kunsthistoricus, schrijver en journalist, breekt een lans voor de kunsten in haaroptreden op de Joost Zwagerman Lezing op 18 november in TAQA Theater de Vest.Blok

Lees meer »

The Titty Platform

Currently by invitation only. Still think you're the right fit?